Sportovní hry s Jirkou Buňkou

 
DOČASNÉ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ PO DOBU REKONSTRUKCE TĚLOCVIČNY V ZŠ KRALOVICE
 

Vážení rodiče,

        

     Vzhledem k situaci, která nastala kvůli uzavření tělocvičny v Základní škole v Kralovicích, jsme nuceni až do odvolání přistoupit k následujícím opatřením. V případě, že bude pěkné počasí, nebrání nic tomu, aby kroužek, na který je Vaše dítě přihlášeno, proběhl venku na hřišti. V případě, že nastane taková situace, kdy počasí nedovolí kroužek na hřišti mít, obdržíte v den, kdy se má kroužek konat, během dopoledne SMS na telefon, který jste uvedli do přihlášky. SMS Vás upozorní, že se kroužek nekoná.  V případě, že se kroužek uskuteční, tak žádná SMS nepřijde a dítě přijde normálně na kroužek.

        Sraz u vchodu do školy nejdéle 5. minut před zahájením!!! Dítě tam musí být včas, vedoucí nemůže čekat a poté zodpovídat za jeho bezpečnost. Uvědomte si, že je z tělocvičny a okolí staveniště.

        Tato situace nás velmi mrzí, ale opravdu není jiná možnost, jak co nejrychleji reagovat na vývoj počasí a vývoj rekonstrukce. Musíme být všichni trpěliví, než bude rekonstrukce tělocvičny dokončena. Případné odpadlé kroužky budeme finančně kompenzovat ve 2. pololetí. 

Moc děkujeme za Sportovní hry s Jirkou pro děti od 1. třídy


středa


14.00 - 15.00


ZŠ Kralovice

Vedoucí ZÚ

Jirka Buňka
Klára BuňkováZAČÍNÁME 

 STŘEDA 24. 9. 2014


Kroužek je určen pro děti, které rády sportují. Na děti čeká všesportovní příprava, komplexní pohybový rozvoj dětí např. trampolina, gymnastika, coretraining apod.

Jitka Schreiberová