Basketbal Kralovice

 
 

Po dobu rekonstrukce tělocvičny v Základní škole Kralovice, 

se upravují tréninky kralovického basketbalu následovně:

Středy zůstavají - 15.00 - 16.30 hod na hříšti za školou (dle počasí)

Páteční tréninky se přesouvají na 

PONDĚLÍ od 18.30 hod do 20.00 hod DO KOŽLANSKÉ TĚLOCVIČNY. 

Je potřeba se domluvit s Jirkou Buňkou. Telefon 602 992 000. Děkujeme za pochopení

 
 
 
 
 
 
DOČASNÉ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ PO DOBU REKONSTRUKCE TĚLOCVIČNY V ZŠ KRALOVICE
 

Vážení rodiče,

        

     Vzhledem k situaci, která nastala kvůli uzavření tělocvičny v Základní škole v Kralovicích, jsme nuceni až do odvolání přistoupit k následujícím opatřením. V případě, že bude pěkné počasí, nebrání nic tomu, aby kroužek, na který je Vaše dítě přihlášeno, proběhl venku na hřišti. V případě, že nastane taková situace, kdy počasí nedovolí kroužek na hřišti mít, obdržíte v den, kdy se má kroužek konat, během dopoledne SMS na telefon, který jste uvedli do přihlášky. SMS Vás upozorní, že se kroužek nekoná.  V případě, že se kroužek uskuteční, tak žádná SMS nepřijde a dítě přijde normálně na kroužek.

        Sraz u vchodu do školy nejdéle 5. minut před zahájením!!! Dítě tam musí být včas, vedoucí nemůže čekat a poté zodpovídat za jeho bezpečnost. Uvědomte si, že je z tělocvičny a okolí staveniště.

        Tato situace nás velmi mrzí, ale opravdu není jiná možnost, jak co nejrychleji reagovat na vývoj počasí a vývoj rekonstrukce. Musíme být všichni trpěliví, než bude rekonstrukce tělocvičny dokončena. Případné odpadlé kroužky budeme finančně kompenzovat ve 2. pololetí. 

Moc děkujeme za pochopení     Jitka Schreiberová

 
 
 
 
 


Basketbal


středa
pátek

 


15.00 - 16.30
18.30 - 30.00


ZŠ Kralovice


Vedoucí ZÚ
 

Jirka Buňka
Klára Buňková


ZAČÍNÁME 


STŘEDA 17. 9. 2014


Kroužek je určen pro děti, které rády hrají basketbal. Cílem je naučit děti baketbalové hře, spolupráci mezi hráči atd. Po určitém čase na děti čekají zápasy, na kterých si vyzkouší to, co celý rok trénují. Zápasy se hrají buď v Kožlanech nebo se vyráží do jiných měst. Podrobnosti se dozvíte v průběhu roku od Jirky.