Program na pololetní, jarní prázdniny a ředitelské volno ZŠ Kralovice

17.01.2016 23:27

přihláška jarní prázdniny 2016.doc (49,5 kB)

TISKNĚTE 2 STRÁNKY NA LIST

Vážení rodiče, děti!

Jelikož nás čeká na přelomu ledna a února spousta volných dní (celkem 9), připravili jsme pro Vaše děti následující program. Pokud nemáte pro děti již nějaký program naplánovaný nebo Vám nezbývá tolik dovolené, určitě využijte naší nabídky.

Program by měl oslovit všechny děti od 1. do 9. třídy. Snažíme se nabídnout činnosti, o kterých jsme přesvědčeni, že děti budou bavit a budou pro ně dalším přínosem, rozvojem jejich schopností nebo alespoň prožijí něco zajímavého.

AKCE NA POLOLETNÍ PRÁZDNINY

Pátek 29. 1. 2016       PLAVÁNÍ AQUASVĚT CHOMUTOV – vhodné pro děti od 1. třídy

ODJEZD z parkoviště u školky: 8.00 hod

NÁVRAT tamtéž: v cca 15.00 – 15.30 hod

S SEBOU: VŠICHNI ZIMNÍ ČEPICE!!!, plavky, ručník – osuška větší, sprchový gel – malá lahvička, děvčata s dlouhými vlasy -  nejlépe koupací čepice, určitě gumička na vlasy, NEPLAVCI – funkční rukávky (vyzkoušejte doma!), dostatečná svačina a pití, kapesné dle Vašeho uvážení – možnost bufetu.

CENA: 300,- Kč – jelikož se změnily ceny v bazénech, bohužel musíme i my trochu zvednout cenu, ale zase máme více času na pobyt v bazénu a atrakcích :-)

AKCE NA JARNÍ PRÁZDNINY A ŘEDITELSKÉ VOLNO

V DOBĚ OD 1. – 10. 2. 2016

Pondělí 1. 2. 2016 - KREATIVNÍ TVOŘENÍ – KOLÁŽ NA PLÁTNA

Popis akce – zájemci si vytvoří krásné obrazy pomocí koláží na plátno velikosti 30 x 40 cm

Závěr: 13.00 hod

S SEBOU: svačina, pití, přezůvky, ochranný oděv

CENA 150,- Kč – v ceně plátno, materiál, ped. dozor, režijní poplatky

Úterý 2. 2. 2016 - TECHNÁNIE PLZEŇ

Popis akce – zájemci navštíví Techmánii Science Center, kde budeme mít možnost v připravených expozicích a různých show využít vše, co Techmánie nabízí.  Děti si vše vyzkouší, naučí a dozví se mnoho nového, co jim bude velkým přínosem v dalším školním    životě v nejrůznějších předmětech, apod.

VAŠE ROZHODNUTÍ: nabízíme možnost návštěvy 3D filmu POLARIS (novinka v Techmánii), kde se děti velmi zajímavou formou pomocí animovaného filmu dozví spoustu užitečných vědomostí o některých přírodních úkazech. Toto necháváme na Vás, zda se Vaše        dítě této projekce zúčastní. V případě, že ano, je potřeba k základnímu poplatku za akci doplatit 110,- Kč.

ODJEZD z parkoviště u školky: 8.00 hodin

NÁVRAT: tamtéž: v cca 14.00 hodin (může být lehce změněno dle zájmu dětí v Techmánii)

S SEBOU: dostatečná svačina a pití, vhodné pohodlné oblečení (v Techmánii je restaurace, kde si mohou děti v případě nutnosti něco zakoupit – kapesné, dle Vašeho uvážení)

CENA: 210,- Kč (v případě zájmu o 3D POLARIS film, viz výše,cena 320,- Kč)

Středa 3. 2. 2016 - KERAMICKÉ TVOŘENÍ – modelovaný medvěd

Popis akce – zájemci si vymodelují z keramické hlíny sedícího medvěda

S SEBOU: svačina, opití, přezůvky, ochranný oděv

ZÁVĚR: 13.00 hod

CENA 120,- Kč – v ceně materiál, vypálení, ped. dozor, režijní poplatky

Čtvrtek 4. 2. 2016 - KINO V KRALOVICKÉM LIDOVÉM DOMĚ - animovaný film V HLAVĚ

Popis akce –

1. varianta: zájemci přijdou do DDM v době od 8.00 – 8.30 hod, kde si je převezmou naše pracovnice. Potom se společně přesuneme do Lidového domu v Kralovicích, kde zhlédnou animovaný film V HLAVĚ, který pojednává o tom, co se děje v mysli jedenáctileté Riley. Zajímavé a vtipné vysvětlení dětem toho, co se jim děje v hlavě. Vhodné pro děti již od 1. třídy. Po skončení filmu opět přejdou děti s pracovnicemi do DDM.

ZÁVĚR: 13.00 hod

S SEBOU: Pokud bude dítě v DDM, tak svačina, pití, přezůvky

CENA 50,- Kč (v ceně ped. dozor, režijní poplatek za dopoledne, vstupné do kina)

2. varianta: zájemci přijdou z domova do Lidového domu v Kralovicích pouze zhlédnout výše uvedený film a po jeho skončení opět odejdou domů. V kině poslouchají pokyny pracovníků DDM.

CENA 30,- Kč – zaplatí na místě pracovnici DDM

Pátek 5. 2. 2016 - DESKOVÉ HRY

Popis akce  - Děti si budou moci vyzkoušet různé druhy deskových her, hlavolamů. Zahrají     si mezi sebou turnaje.

PŘÍCHOD DO DDM v době od 8.00 – 8.30 hod.

ZÁVĚR: 13.00 hod

S SEBOU: svačina, pití, přezůvky

CENA 30,- Kč – v ceně ped. dozor, režijní poplatky

Akce se uskuteční v případě, že bude přihlášeno alespoň 8 dětí.

Pondělí 8. 2. 2016 - NÁVŠTĚVA SVÍČKÁRNY V PLZNI LITICÍCH

Popis akce – zájemci navštíví svíčkárnu, mýdlárnu v Plzni. Zde si budou moci vlatnoručně vyrobit svíčky, mýdlo a další výrobky, které si odvezou domů.

ODJEZD z parkoviště u školky: v 8.00 hodin

NÁVRAT TAMTÉŽ: cca 12.30 – 13.00 hod

S SEBOU: svačina, pití, kapesné, dle vlastního uvážení

CENA: 180,- Kč (v ceně autobus, ped. dozor, balíček výrobků, které si děti vyrobí)

Úterý 9. 2. 2016 - KERAMICKÉ TVOŘENÍ – Velké mořské ryby 2 ks

Popis akce – zájemci si vyrobí z keramické hlíny mořské ryby

ZÁVĚR – 13.00 hod

S SEBOU – svačina, pití, přezůvky, ochranný oděv

CENA 130,- Kč – v ceně materiál, vypálení, ped. dozor, režijní poplatky

Středa 10. 2. 2016 - KREATIVNÍ TVOŘENÍ – DEKOROVÁNÍ TRIČEK

Popis akce – zájemci si donesou jednobarevné triko (libovolná barva), které si pomocí fólií na textil, razítek, šablon apod., nadekorují.

ZÁVĚR – 13.00 hod

S SEBOU: svačina, pití, přezůvky, ochranný oděv, JEDNOBAREVNÉ BAVLNĚNÉ TRIČKO

CENA: 100,- Kč – v ceně barvy, šablony, razítka, které jsou potřeba k dekoracím, ped. dozor, režijní poplatky.

Na akce přihlašujte své děti v DDM Kralovice ihned po obdržení těchto informací. Počet míst je vždy limitován. Jelikož o tyto akce bývá veliký zájem, může se stát, že pokud budete otálet, bude akce, o kterou máte zájem, již obsazená.

Tel. 373 396 103 nebo 605 247 134 nebo e-mail: info@ddmkralovice.cz

V DDM je potřeba vyplnit přihlášku, zaplatit uvedené poplatky a odevzdat okopírovanou průkazku zdr. pojišťovny. To je hlavně potřeba na akce, kdy vyjíždíme mimo Kralovice.