Jako každoročně, tak i v letošním roce pro naše příznivce připravujeme tábory, které mají již několikaletou tradici. Na své si přijdou zájemci z řad maminek s malými dětmi, pro které budou připraveny letní "MINITÁBORY" - na Oblátku a to ve třech bězích. 
 "Oblátek" se stane domovem i pro školní děti, které s námi mohou vyrazit na deset dní do tohoto kouzelného prostředí již podesáté.
     Pokud se školní děti nechtějí vzdálit přes noc od domova, mají možnost si vybrat ze dvou příměstských táborů, kdy jeden je zaměřený na práci s keramickou hlínou a druhý má spíše všestranné zaměření, kde převládá sport, výlety a kreativní tvorba.
     Že nemáte dostatek finančních prostředků na to, aby mohl Váš potomek o jarních prázdninách na hory? Nevadí, i na tyto případy jsme pamatovali. Pro zájemce připravujeme zimní příměstský tábor, kdy bude na každý den připravený individuální program.

Podrobnější informace se dozvíte později. Na programu se bude intenzivně pracovat, ale přihlašovat se můžete již nyní. Budete tak mít jistotu, že s námi budete opět trávit svůj volný čas.