Kreativní večery pro mládež a dospělé

 Kreativní tvorba 

Keramické tvoření

Že ještě neznáte kreativní večery pro mládež a dospělé a nevíte, co si pod tímto názvem představit?

     Jsou to večery, které připravujeme pro mládež (studenti, kteří již opustili základní školu) a dospělé. Kreativní večery nabízíme keramické, zde si mohou přijít na své všichni, které baví práce s keramickou hlínou, vyrobí si pod odborným vedením keramický výrobek, který si po vypálení naglazují. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Právě proto jsou kreativní večery, abyste si vyzkoušeli to, co se Vám líbí a Vaše radost, jak jste to nádherně zvládli a jaký krásný výrobek jste si vyrobili, je i naše radost. 

     Stejné je to i s večery kreativními. Na těchto večerech se Vám snažíme ukázat tvorbu pomocí kreativních technik, které Vás přesvědčí o tom, jak je mnohdy jednoduché, vyrobit si svůj vlastní krásný výrobek. I zdánlivě složité věci mohou být většinou velmi jednoduché a to, že si budete odnášet svůj vlastní výrobek, bude jen Vaše zásluha. 

     Víte, jak přijdete na to, jestli to, či ono dokážete? Je to strašně jednoduché. Přihlásíte se na příslušný kreativní nebo keramický večer, přijdete ve správném termínu, a prostě si výrobek za pomoci našich pracovnic vyrobíte. Nevěříte? Když to nezkusíte, tak se nikdy o své šikovnosti nepřesvědčíte :-)

Přihlásit se musíte předem v DDM Kralovice na tel. 373396103 nebo e-mailem: rcentrum@ddmkralovice.cz. Zde Vám rády odpovíme na případné dotazy k připravovaným večerům.

V případě, že jste se již na kreativní nebo keramický večer  přihlásili, ale zjistíte, že se ho nemůžete zúčastnit, dejte nám prosím tuto skutečnost vědět, abychom mohli umožnit účast případným náhradníkům na akci. Děkujeme :-)

Ceny za kreativní večery:         25,- Kč režijní poplatek (voda, elektřina apod.) + cena za 1ks plánovaného výrobků dle předchozí nabídky

Ceny za keramické večery:     40,- Kč režijní poplatek (voda, elektřina apod.) + cena za hmotnost 1ks vytvořeného výrobku