Kreativní a keramické večery pro mládež a dospělé

 

 

Co jsou kreativní večery pro mládež a dospělé?

 

Jsou to večery, které připravujeme pro zájemce z řad mládeže a pro dospělé. Naše pracovnice se učí stále novým trendům v kreativních technikách, které se snaží přenášet k Vám právě pomocí těchto večerů. Pomahají Vám vytvořit výrobky, děkorace apod., které, přestože vypadají zdánlivě složitě, s jejich pomocí určitě zvládnete. Je pro nás největší odměnou, když od Vás slyšíme slova, že "to" nikdy nemůžete zvádnout a po několika hodinách odcházíte s výrobkem, který je nádherný, zvládli jste ho sami a vy nemůžte uvěřit, že jste to dokázali.

Že tomu nevěříte, není nic jednoduššího, než sledovat nabídku kreativních večerů, přihásit se v DDM Kralovice viz. kontakt a potom už jen dorazit k nám do domečku a něco krásného si vyrobit nejen pro svoji radost. 

Kreativní večery jsou ale i pro nás z Vaší strany přínosem. I vy velmi často přicházíte se skvělými nápady, které zase naplňují nás. Přijďte, budeme se na Vás těšit. 

 
 
 

 

Co jsou keramické večery?

 

Jsou to večery, které připravujeme pro zájemce z řad mládeže a pro dospělé. Jsou to večery, na kterých se Vám bude věnovat naše zkušená pracovnice, za jejíž pomoci zvládnete práci s keramickou hlínou, kdy Vám bude odměnou krásný keramický výrobek, na který budete právěm pyšní. 

 

Co keramické večery obnáší?

Je potřeba, abyste se předem přihlásili viz. kontaktna některý z keramických večerů, které jsou v nabídce.  V daný termín si vezmete ochranný oděv, přezůvky a přijdete k nám do domečku. Zde se Vás ujme naše pracovnice, z jejíž pomocí vytvoříte keramický výrobek. 

Jelikož se jedná o práci s keramickou hlínou, kdy je potřeba výrobek vypálit, musí dojít k procesu sušení a vypalování. Toto provede naše pracovnice a potom přichází opět řada na Vás, abyste výrobek přivedli do finální podoby. Opět je potřeba být nahlášen(a) na keramický večer - glazování, kde opět pod odborným vedením nanesete na výrobek glazuru, engobu, železo atd. Výrobek opět projde procesem vypálení a je to hotové :-) 

Zdá se Vám to složité? Určitě ne, nemusíte mít strach, že něco nezvládnete. Ale nejlépe uděláte, když se na některý z plánovaných keramických večerů přihlásíte a vyzkoušíte si na vlastní kůži, jak jste šikovní. Budeme se na Vás těšit :-)