Dům dětí a mládeže Kralovice

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a s dlouhou tradicí. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že u nás naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí a že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největší odměnou pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu jistě uvítáme.

Navštivte nás na Markova 22, Kralovice. viz Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY DO ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

 

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 

(NA DRUHÉ STRANĚ PŘIHLÁŠKY), 

KTERÉ PODEPISUJE 

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE 

PŘI PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE 

DO JAKÉHOKOLIV ZÁJMOVÉHO 

KROUŽKU 

V DDM KRALOVICE, KOŽLANY:

 

POKYNY PRO KRALOVICE

 

 

 

POKYNY PRO KOŽLANY

 

 

 

 

POKUD SE VAŠE DÍTĚ ROZHODNE NAVŠTĚVOVAT NĚKTERÝ ZÁJMOVÝ KROUŽEK V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU, JE POTŘEBA  KONZULTACE S PRACOVNÍKY V DDM. 

Není vhodné nastupovat do tanečních kroužků, protože zde děvčata nacvičují sestavy, které se později špatně doučují, a zdržují tím ostatní dívky v nácviku.

 

STÁLE SLEDUJTE AKTUALIZACI NAŠICH STRÁNEK, NA KTERÉ SE SNAŽÍME PRŮBĚŽNĚ ZAŘAZOVAT NOVINKY. PŘIPRAVOVANÉ AKCE - NALEZNETE V SEKCI PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE (NA LEVÉ STRANĚ) NEBO V SEKCI AKTUALITY (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - DOLE), AKTUÁLNÍ INFORMACE O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH - AKTUÁLNĚ ZRUŠENÉ (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - NAHOŘE)

Samozřejmě nezapomínejte na fotogalerii

kam se snažíme obratem dávat odkaz na fotografie z akcí :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘIPRAVUJEME

Maškarní bál pro děti v Kožlanech - sobota 22. 3. 2019

Pro děti v Kožlanech a okolí, připravujeme  na sobotu 22. 3. 2019 tradiční dětský maškarní bál v sokolovně.  Přijďte se pobavit, zatančit, těšíme se na Vás :-)      

Maškarní bál pro děti na téma - "Divoký západ" - sobota 9. 3. 2019

Máte rádi maškarní reje, Vaše děti rády soutěží, tančí, baví se?  Tak právě pro ně připravujeme v Kralovicích maškarní bál,  tentokrát v duchu divokého západu.  Těšíme se na Vás a hlavně na Vaše děti :-)          

Šibřinky - maškarní bál pro dospělé

Těšíme se na Vaše nápady, na skvělé masky, které jsou každoročně skvělé a stále vychytanější.  Přijďte si odpočinout od každodenních starostí,  vypnout, zatančit si, pobavit se, prostě si udělat hezký večer :-) Moc se těšíme :-)    

Keramický kreativní večer pro dospělé v Kožlanech a okolí v pátek 22. 3. 2019

Už se nemůžete dočkat, až si opět něco krásného vyrobíte z keramické hlíny? Tak neváhejte s přihlášením na kreativní keramický večer do Kožlan :-)

Jarní prázdniny - jarní příměstský tábor 25. 2. - 1. 3. 2019

  Film, který jsme pro děti na středu 27. 2. 2019 vybrali, se jmenuje  YETI - LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ.  Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou...

Vánoční tvořivá odpoledne pro děti - 17. - 20. 12. 2018

Na všechny zájemce o kreativní tvoření, se těšíme na tradičních tvořivých odpolednech.  Přijít můžete od pondělí 17. 12. do čtvrtka 20. 12. 2018, vždy mezi 13. - 17. hodinou.  Těšíme se na všechny, kdo mají chuť, zpříjemnit si tento adventní čas :-)         

<< 1 | 2 | 3 >>

JIŽ PROBĚHLO

V této rubrice nejsou žádné články.