Dům dětí a mládeže Kralovice

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a s dlouhou tradicí. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že u nás naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí a že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největší odměnou pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu jistě uvítáme.

Navštivte nás na Markova 22, Kralovice. viz Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V měsících červenci a srpnu, bude DDM Kralovice, Kožlany uzavřen z důvodu konání letních táborů a čerpání řádné dovolené zaměstnanců. 

 

V případě nutnosti, volejte 605 247 134. 

Nabídkové listy kroužků na školní rok 2018/2019 obdrží děti do školek a škol v pátek 7. 9. 2018 (po obdržení všech rozvrhů ze škol i od studujících vedoucích). 

Zápisy na kroužky vypuknou v pondělí 10. 9. 2018. Do té doby nebudeme vědět, kdy který kroužek bude, děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY DO ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

 

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 

(NA DRUHÉ STRANĚ PŘIHLÁŠKY), 

KTERÉ PODEPISUJE 

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE 

PŘI PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE 

DO JAKÉHOKOLIV ZÁJMOVÉHO 

KROUŽKU 

V DDM KRALOVICE, KOŽLANY:

 

PRO KRALOVICE

 

PRO KOŽLANY

 

 

POKUD SE VAŠE DÍTĚ ROZHODNE NAVŠTĚVOVAT NĚKTERÝ ZÁJMOVÝ KROUŽEK V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU, JE POTŘEBA  KONZULTACE S PRACOVNÍKY V DDM. 

Není vhodné nastupovat do tanečních kroužků, protože zde děvčata nacvičují sestavy, které se později špatně doučují, a zdržují tím ostatní dívky v nácviku.

 

STÁLE SLEDUJTE AKTUALIZACI NAŠICH STRÁNEK, NA KTERÉ SE SNAŽÍME PRŮBĚŽNĚ ZAŘAZOVAT NOVINKY. PŘIPRAVOVANÉ AKCE - NALEZNETE V SEKCI PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE (NA LEVÉ STRANĚ) NEBO V SEKCI AKTUALITY (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - DOLE), AKTUÁLNÍ INFORMACE O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH - AKTUÁLNĚ ZRUŠENÉ (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - NAHOŘE)

Samozřejmě nezapomínejte na fotogalerii

kam se snažíme obratem dávat odkaz na fotografie z akcí :-)

 

 

 

PŘIPRAVUJEME

Kreativní velikonoční večer v DDM Kralovice - středa 14. 3. 2018 od 18. hodin

Pro všechny tvořilky připravujeme velikonoční kreativní večer. Přijďte si vytvořit krásnou originální dekoraci, ze které budete mít radost a všichni Vám ji budou závidět. Na kreativní večer je potřeba se přihlásit v DDM Kralovice. Těšíme se na Vás :-)   Ukázka výrobků, které si bude mít...

Šibřinky, maškarní bál pro dospělé v sobotu 10. 3. 2018

Potřebujete vypnout a odreagovat se po celoročním shonu? Tak právě pro Vás, připravujeme ŠIBŘINKY, maškarní bál pro dospělé. Dokážeme také letos, že se umíme v Kralovicích opravdu bavit? Moc se na Vás těšíme, a nejvíce na nové nápady a krásné masky :-)

Maškarní bál pro dětí - sobota 10. 3. 2018

Všechny příznivce maškarních plesů, zveme na dětský maškarní bál do Lidového domu v Kralovicích. Těšíme se na všechny dětičky i jejich doprovod :-)

Ukázky výrobků, které si budou děti vyrábět na jarních prázdninách, ještě je nemáte přihlášené? Tak šup šup, místa se plní :-)

  Keramická žába - kasička, která se bude vyrábět v pondělí 19. 2. 2018 viz.: podrobnosti zde    

JARNÍ PRÁZDNINY - JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 19. - 23. 2. 2018

KINO - VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ 2       Nemáte-li pro své děti ještě jiný program na jarní prázdniny, nahlédněte do naší nabídky.       Připravujeme akce, o kterých jsme přesvědčené, že Vaše děti budou bavit a stráví smyslupně prázdninový čas.  Přihlašovat děti...

Letní tábory, které připravuje DDM Kralovice, Kožlany

Oblátek - obsazeno Příměstský všeobecný Kralovice - obsazeno Příměstský keramický Kralovice - obsazeno Příměstský Kožlany - ještě volná místa   Podrobné informace k letním táborům naleznete zde:       Letní tábory 2018           

<< 1 | 2