Dům dětí a mládeže Kralovice

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a s dlouhou tradicí. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že u nás naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí a že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největší odměnou pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu jistě uvítáme.

Navštivte nás na Markova 22, Kralovice. viz Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pondělí - 30. 4. 2018 – v ZŠ Kralovice ředitelské volno – v DDM čarodějné odpoledne viz. Čarodějnice, pravidelné pondělní kroužky se nekonají.

 

Úterý - 1. 5. 2018 – státní svátek - ZAVŘENO

 

Středa 2. až pátek 4. 5. 2018 – ZAVŘENO - z provozních důvodů bude celý DDM uzavřený. V tyto dny bude probíhat důležitá provozní oprava.

V tyto dny nebudou kroužky, které probíhají v budově DDM, žádné Dívčí kluby, Keramiky, čtvrteční Šikulové, Pohybové hry a Malí keramici, dopolední Pohybáčky a Tvořílek.

 

OSTATNÍ KROUŽKY MIMO BUDOVU DDM (V ZŠ a Fit centru) BUDOU NORMÁLNĚ

V pátek 4. 5. 2018 - Cvičení při hudbě s Bárkou Kroftovou bude!!!

 

V DDM ve čtvrtek a v pátek nebudou žádní interní pracovníci, v tyto dny čerpají z provozních důvodů řádnou dovolenou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY DO ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

 

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 

(NA DRUHÉ STRANĚ PŘIHLÁŠKY), 

KTERÉ PODEPISUJE 

ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE 

PŘI PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE 

DO JAKÉHOKOLIV ZÁJMOVÉHO 

KROUŽKU 

V DDM KRALOVICE, KOŽLANY:

 

PRO KRALOVICE

 

PRO KOŽLANY

 

 

POKUD SE VAŠE DÍTĚ ROZHODNE NAVŠTĚVOVAT NĚKTERÝ ZÁJMOVÝ KROUŽEK V PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU, JE POTŘEBA  KONZULTACE S PRACOVNÍKY V DDM. 

Není vhodné nastupovat do tanečních kroužků, protože zde děvčata nacvičují sestavy, které se později špatně doučují, a zdržují tím ostatní dívky v nácviku.

 

STÁLE SLEDUJTE AKTUALIZACI NAŠICH STRÁNEK, NA KTERÉ SE SNAŽÍME PRŮBĚŽNĚ ZAŘAZOVAT NOVINKY. PŘIPRAVOVANÉ AKCE - NALEZNETE V SEKCI PŘÍLEŽITOSTNÉ AKCE (NA LEVÉ STRANĚ) NEBO V SEKCI AKTUALITY (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - DOLE), AKTUÁLNÍ INFORMACE O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH - AKTUÁLNĚ ZRUŠENÉ (PRAVÁ STRANA ÚVODNÍ STRÁNKY - NAHOŘE)

Samozřejmě nezapomínejte na fotogalerii

kam se snažíme obratem dávat odkaz na fotografie z akcí :-)

 

 

 

AKTUALITY

30. 4. - 4. 5. 2018 UZAVŘENÍ DDM KRALOVICE

Pondělí - 30. 4. 2018 – v ZŠ Kralovice ředitelské volno – v DDM čarodějné odpoledne viz. Čarodějnice, pravidelné pondělní kroužky se nekonají.   Úterý - 1. 5. 2018 – státní svátek - ZAVŘENO   Středa 2. až pátek 4. 5. 2018 – ZAVŘENO - z provozních...

PŘIPRAVUJEME

JARNÍ PRÁZDNINY - JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 19. - 23. 2. 2018

KINO - VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ 2       Nemáte-li pro své děti ještě jiný program na jarní prázdniny, nahlédněte do naší nabídky.       Připravujeme akce, o kterých jsme přesvědčené, že Vaše děti budou bavit a stráví smyslupně prázdninový čas.  Přihlašovat děti...

Letní tábory, které připravuje DDM Kralovice, Kožlany

Oblátek - obsazeno Příměstský všeobecný Kralovice - obsazeno Příměstský keramický Kralovice - obsazeno Příměstský Kožlany - ještě volná místa   Podrobné informace k letním táborům naleznete zde:       Letní tábory 2018           

<< 1 | 2